Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
I LIGA
IV LIGA
LIGA OKRĘGOWA
A KLASA
B KLASA
Kolejka 1 - 20-21 sierpnia
Legion Grębków | 1-9 | Victoria II Kałuszyn | 21 sierpnia, 17:00 |
w Stawiskach | |||
Laskar Laski | 0-3 | Rywal Ruchna | 20 sierpnia, 17:00 |
Nojszewianka II Nojszew | 0-2 | Wicher Sadowne | 21 sierpnia, 15:00 |
w Korytnicy | |||
Kosovia Kosów Lacki | 11-1 | LZS Starawieś | 20 sierpnia, 14:00 |
Jastrząb Żeliszew | 1-3 | Olimpia Latowicz | 21 sierpnia, 16:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-0 | Liwia Łochów | 20 sierpnia, 14:00 |
Kolektyw Oleśnica | 3-1 | Płomień Dębe Wielkie | 21 sierpnia, 16:00 |
Kolejka 2 - 27-28 sierpnia |
Victoria II Kałuszyn | 3-2 | Płomień Dębe Wielkie | 27 sierpnia, 17:30 |
Liwia Łochów | 3-0 | Kolektyw Oleśnica | 28 sierpnia, 16:00 |
Olimpia Latowicz | 3-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 28 sierpnia, 15:00 |
LZS Starawieś | 2-2 | Jastrząb Żeliszew | 28 sierpnia, 17:00 |
Wicher Sadowne | 2-2 | Kosovia Kosów Lacki | 28 sierpnia, 11:00 |
Rywal Ruchna | 6-1 | Nojszewianka II Nojszew | 28 sierpnia, 15:00 |
Legion Grębków | 6-1 | Laskar Laski | 28 sierpnia, 13:00 |
w Stawiskach |
Kolejka 3 - 3-4 września |
Laskar Laski | 1-4 | Victoria II Kałuszyn | 4 września, 10:00 |
Nojszewianka II Nojszew | 2-1 | Legion Grębków | 4 września, 17:15 |
w Korytnicy | |||
Kosovia Kosów Lacki | 2-1 | Rywal Ruchna | 4 września, 14:00 |
Jastrząb Żeliszew | 1-2 | Wicher Sadowne | 4 września, 17:00 |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 3-0 | LZS Starawieś | 4 września, 14:30 |
Kolektyw Oleśnica | 2-4 | Olimpia Latowicz | 3 września, 16:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 0-0 | Liwia Łochów | 4 września, 16:00 |
w Rudzie |
Kolejka 4 - 10-11 września |
Victoria II Kałuszyn | 2-1 | Liwia Łochów | 10 września, 16:00 |
Olimpia Latowicz | 3-1 | Płomień Dębe Wielkie | 11 września, 14:35 |
mecz pierwotnie zaplanowany na 14:00 rozpoczął się z 35-minutowym opóźnieniem | |||
LZS Starawieś | 1-4 | Kolektyw Oleśnica | 11 września, 12:00 |
Wicher Sadowne | 2-3 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 11 września, 11:00 |
Rywal Ruchna | 1-6 | Jastrząb Żeliszew | 11 września, 15:00 |
Legion Grębków | 6-2 | Kosovia Kosów Lacki | 11 września, 11:00 |
w Stawiskach | |||
Laskar Laski | 4-1 | Nojszewianka II Nojszew | 11 września, 10:00 |
Kolejka 5 - 17-18 września |
Nojszewianka II Nojszew | 2-6 | Victoria II Kałuszyn | 18 września, 14:00 |
w Korytnicy | |||
Kosovia Kosów Lacki | 5-1 | Laskar Laski | 18 września, 14:00 |
Jastrząb Żeliszew | 7-3 | Legion Grębków | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 8-1 | Rywal Ruchna | |
Kolektyw Oleśnica | 1-4 | Wicher Sadowne | 18 września, 15:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 3-0 | LZS Starawieś | 18 września, 16:00 |
w Rudzie | |||
Liwia Łochów | 4-1 | Olimpia Latowicz | 18 września, 15:00 |
Kolejka 6 - 24-25 września |
Victoria II Kałuszyn | 6-1 | Olimpia Latowicz | 24 września, 16:00 |
LZS Starawieś | 2-2 | Liwia Łochów | |
Wicher Sadowne | 4-3 | Płomień Dębe Wielkie | 25 września, 11:00 |
Rywal Ruchna | 1-1 | Kolektyw Oleśnica | 25 września, 15:00 |
Legion Grębków | 0-1 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | |
w Stawiskach | |||
Laskar Laski | 3-4 | Jastrząb Żeliszew | 25 września, 10:00 |
Nojszewianka II Nojszew | 0-5 | Kosovia Kosów Lacki | 25 września, 16:15 |
w Korytnicy |
Kolejka 7 - 1-2 października |
Kosovia Kosów Lacki | 2-2 | Victoria II Kałuszyn | 2 października, 14:00 |
Jastrząb Żeliszew | 12-4 | Nojszewianka II Nojszew | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 2-3 | Laskar Laski | |
Kolektyw Oleśnica | 4-1 | Legion Grębków | 1 października, 15:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 5-1 | Rywal Ruchna | 2 października, 16:00 |
w Rudzie | |||
Liwia Łochów | 0-0 | Wicher Sadowne | 2 października, 15:00 |
Olimpia Latowicz | 1-1 | LZS Starawieś |
Kolejka 8 - 8-9 października |
Victoria II Kałuszyn | 12-1 | LZS Starawieś | 9 października, 14:00 |
Wicher Sadowne | 3-0 vo | Olimpia Latowicz | 9 października, 11:00 |
Rywal Ruchna | 0-1 | Liwia Łochów | 9 października, 15:00 |
Legion Grębków | 1-3 | Płomień Dębe Wielkie | |
w Stawiskach | |||
Laskar Laski | 2-2 | Kolektyw Oleśnica | 9 października, 10:00 |
Nojszewianka II Nojszew | 0-3 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 9 października, 11:30 |
w Korytnicy | |||
Kosovia Kosów Lacki | 6-4 | Jastrząb Żeliszew | 9 października, 14:00 |
Kolejka 9 - 15-16 października |
Jastrząb Żeliszew | 2-3 | Victoria II Kałuszyn | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 6-2 | Kosovia Kosów Lacki | |
Kolektyw Oleśnica | 9-0 | Nojszewianka II Nojszew | 16 października, 14:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 3-0 | Laskar Laski | 16 października, 15:00 |
w Rudzie | |||
Liwia Łochów | 1-0 | Legion Grębków | 16 października, 15:00 |
Olimpia Latowicz | 6-3 | Rywal Ruchna | |
LZS Starawieś | 0-2 | Wicher Sadowne |
Kolejka 10 - 22-23 października |
Victoria II Kałuszyn | 1-0 | Wicher Sadowne | 23 października, 14:30 |
Rywal Ruchna | 5-0 | LZS Starawieś | 23 października, 15:00 |
Legion Grębków | 7-5 | Olimpia Latowicz | |
w Stawiskach | |||
Laskar Laski | 0-5 | Liwia Łochów | 23 października, 10:00 |
Nojszewianka II Nojszew | 0-5 | Płomień Dębe Wielkie | 22 października, 12:15 |
w Korytnicy | |||
Kosovia Kosów Lacki | 3-4 | Kolektyw Oleśnica | 23 października, 14:00 |
Jastrząb Żeliszew | 5-2 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki |
Kolejka 11 - 29-30 października |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 1-1 | Victoria II Kałuszyn | |
Kolektyw Oleśnica | 3-0 | Jastrząb Żeliszew | 30 października, 13:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 2-0 | Kosovia Kosów Lacki | 30 października, 14:00 |
w Rudzie | |||
Liwia Łochów | 7-0 | Nojszewianka II Nojszew | 30 października, 14:00 |
Olimpia Latowicz | 9-1 | Laskar Laski | |
LZS Starawieś | 1-3 | Legion Grębków | |
Wicher Sadowne | 3-1 | Rywal Ruchna | 30 października, 11:00 |
Kolejka 12 - 5-6 listopada |
Victoria II Kałuszyn | 4-1 | Rywal Ruchna | 6 listopada, 14:00 |
Legion Grębków | 1-2 | Wicher Sadowne | |
w Stawiskach | |||
Laskar Laski | 2-0 | LZS Starawieś | 6 listopada, 10:00 |
Nojszewianka II Nojszew | 2-6 | Olimpia Latowicz | 6 listopada, 11:00 |
w Korytnicy | |||
Kosovia Kosów Lacki | 1-4 | Liwia Łochów | 6 listopada, 13:00 |
Jastrząb Żeliszew | 2-5 | Płomień Dębe Wielkie | |
Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 0-1 | Kolektyw Oleśnica |
Kolejka 13 - 12-13 listopada |
Kolektyw Oleśnica | 2-0 | Victoria II Kałuszyn | 12 listopada, 13:00 |
Płomień Dębe Wielkie | 1-0 | Mazovia II Mińsk Mazowiecki | 13 listopada, 13:30 |
w Rudzie | |||
Liwia Łochów | 6-0 | Jastrząb Żeliszew | 13 listopada, 13:00 |
Olimpia Latowicz | 6-3 | Kosovia Kosów Lacki | |
LZS Starawieś | 0-2 | Nojszewianka II Nojszew | |
Wicher Sadowne | 5-1 | Laskar Laski | 13 listopada, 11:00 |
Rywal Ruchna | 1-0 | Legion Grębków | 13 listopada, 13:00 |
źródło: www.90minut.pl
|
Tęcza Stanisławów | 1:2 | Płomień Dębe Wielkie |
2016-10-15, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 12 |
|
|||
dzisiaj: 301, wczoraj: 370
ogółem: 2 511 823
statystyki szczegółowe