Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Siedlce | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
I LIGA
IV LIGA
LIGA OKRĘGOWA
A KLASA
B KLASA
1 miejsce PĘDZĄCY KOMBAJN
2 miejsce ŻURAWY
3 miejsce JOGA FINITO
4 miejsce COCO JUMBO
Zawodnik turnieju MATULKA KAMIL COCO JUMBO
Bramkarz turnieju ADRIAN SUPLEŃSKI ŻURAWY
Najlepszy Strzelec RAFAŁ PRAŻUCH PĘDZĄCY KOMBAJN
Wyniki półfinałowe
COCO JUMBO 1-4 PĘDZĄCY KOMBAJN
JOGA FINITO 2-2 ŻURAWY k. 2:3
mecz o III miejsce
COCO JUMBO 0-4 JOGA FINITO
Finał
PĘDZĄCY KOMBAJN 3-0 ŻURAWY
w rozwinięciu komplet wyników
Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w turnieju i zapraszamy na kolejne, które będą się odbywać w Dębskiej hali. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki
COCO JUMBO | FANATYCY | JOGA FINITO | CANARINHOS | AC KACE | PKT | Bramki | Miejsce | |
COCO JUMBO | X | 1:0 | 1:0 | 1:1 | 2:2 | 8 | 5-3 | I |
FANATYCY | 0:1 | X | 0:1 | 4:1 | 4:0 | 6 | 8-3 | III |
JOGA FINITO | 0:1 | 1:0 | X | 1:0 | 2:2 | 7 | 4:3 | II |
CANARINHOS | 1:1 | 1:4 | 0:1 | X | 3:0 | 4 | 5-6 | IV |
AC KACE | 2:2 | 0:4 | 2:2 | 0:3 | X | 2 | 4-11 | V |
GRUPA ” A”
I. CANARINHOS – AC KACE 3:0
II . COCO JUMBO – FANATYCY 1:0
III. JOGA FINITO – CANARINHOS 1:0
IV. COCO JUMBO – AC KACE 2:2
V. FANATYCY – JOGA FINITO 0:1
VI. COCO JUMBO – CANARINHOS 1:1
VII. JOGA FINITO – AC KACE 2:2
VIII. FANATYCY – CANARINHOS 4:1
IX. COCO JUMBO – JOGA FINITO 1:0
X. FANATYCY – AC KACE 4:0
NAFTA TEAM | DRUŻYNA SWIETŁANY | PSY SIMEONE | KOLUCHY | PKT | Bramki | Miejsce | |
NAFTA TEAM | X | 2:3 | 0:2 | 6:0 | 3 | 8:2 | III |
DRUŻYNA SWIETŁANY | 3:2 | X | 2:0 | 5:0 | 9 | 10:2 | I |
PSY SIMEONE | 2:0 | 0:2 | X | 6:0 | 6 | 8:2 | II |
KOLUCHY | 0:6 | 0:5 | 0:6 | X | 0 | 0:17 | IV |
GRUPA ” B”
I. NAFTA TEAM – DRUŻYNA SWIETŁANY 2:3
II. PSY SIMEONE – KOLUCHY 6:0
III. DRUŻYNA SWIETŁANY – PSY SIMEONE 2:0
IV. NAFTA TEAM – KOLUCHY 6:0
V. DRUŻYNA SWIETŁANY – KOLUCHY 5:0
VI. NAFTA TEAM – PSY SIMEONE 0:2
ĆWIERĆFINAŁY
Ćwierćfinał I COCO JUMBO – PSY SIMEONE 4:3
Ćwierćfinał II JOGA FINITO – DRUŻYNA SWIETŁANY 2:1
DRUŻYNA A | LIS ANIELINA | PĘDZĄCY KOMBAJN | EKONOM | PKT | Bramki | Miejsce | |
DRUŻYNA A | X | 0:1 | 1:5 | 1:0 | 3 | 2:5 | III |
LIS ANIELINA | 1:0 | X | 1:1 | 1:1 | 5 | 3:2 | II |
PĘDZĄCY KOMBAJN | 5:1 | 1:1 | X | 5:1 | 7 | 11:3 | I |
EKONOM | 0:1 | 1:1 | 1:5 | X | 1 | 2:6 | IV |
GRUPA ” C”
I. DRUŻYNA „A” – LIS ANIELINA 0:1
II. PĘDZĄCY KOMBAJN – EKONOM 5:1
III. LIS ANIELINA – PĘDZĄCY KOMBAJN 1:1
IV. DRUŻYNA „A” – EKONOM 1:0
V. LIS ANIELINA – EKONOM 1:1
VI. DRUŻYNA „A” – PĘDZĄCY KOMBAJN 1:5
SAMI SWOI | MILAN | HURTSPORT | ŻURAWY | PKT | Bramki | Miejsce | |
SAMI SWOI | X | 2:0 | 2:1 | 0:2 | 6 | 4:3 | II |
MILAN | 0:2 | X | 2:1 | 2:7 | 3 | 4:10 | III |
HURTSPORT | 1:2 | 1:2 | X | 1:2 | 0 | 3:6 | IV |
ŻURAWY | 2:0 | 7:2 | 2:1 | X | 9 | 2:6 | I |
GRUPA ” D”
I. SAMI SWOI – MILAN 2:0
II. HURTSPORT – ŻURAWY 1:2
III. MILAN – HURTSPORT 2:1
IV. SAMI SWOI – ŻURAWY 0:2
V. MILAN – ŻURAWY 2:7
VI. SAMI SWOI – HURTSPORT 2:1
ĆWIERĆFINAŁY
Ćwierćfinał III PĘDZĄCY KOMBAJN – SAMI SWOI 2:0
Ćwierćfinał IV ŻURAWY – LIS ANIELINA 1:1, 1:0 k.
PÓŁFINAŁY
Półfinał A COCO JUMBO – PĘDZĄCY KOMBAJN 1:4
Półfinał B JOGA FINITO – ŻURAWY 2:2, 2:3 k.
MECZ O 3 MIEJSCE
COCO JUMBO – JOGA FINITO
FINAŁ
PĘDZĄCY KOMBAJN – ŻURAWY 3:0
|
Tęcza Stanisławów | 1:2 | Płomień Dębe Wielkie |
2016-10-15, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 12 |
|
|||
dzisiaj: 43, wczoraj: 79
ogółem: 2 507 935
statystyki szczegółowe